Достапни линкови

Дали мојот град е мој пријател?


Дали мојот град е мој пријател?
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:46 0:00

Младите се поделени по прашањето дали нивните градови т.е. локалните власти им ги овозможуваат потребните услови и дали им оставаат простор и тие да ги креираат локалните политики. Во оваа дискусија на Слободоумни, 4-ца млади од различни градови директно ги кажуваат забелешките и даваат предлози.

Поврзано

Категории

XS
SM
MD
LG