Достапни линкови

Онлајн учење - Успешно или не?


Онлајн учење - Успешно или не?
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:01 0:00

Речиси 3 месеци средношколците, поради пандемијата, а по предлог на Владата, посетуваа настава на далечина. РСЕ организираше средношколска онлајн дебата за успешноста на ова решение. Беше ли успешно или не?

Категории

XS
SM
MD
LG