Достапни линкови

Ги прашува ли некој младите за односите со соседите?


Ги прашува ли некој младите за односите со соседите?
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:36 0:00

Во регионот се носат бројни одлуки за иднината, со парола: За нашите млади. А младите, пак, поделени за тоа дали некој нив ги прашува кога се одлучува за нивната иднина. Најсвеж пример им се последните случувања Скопје - Софија. „Слободоумни“ на РСЕ отвори дебата со млади од регионот по тоа прашање.

Поврзано

Категории

XS
SM
MD
LG