Достапни линкови

Делата контра зборовите на Путин


Делата контра зборовите на Путин
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

На промоцијата на книгата „Зборови што го менуваат светот“, во Скопје, и лекција до присутните за „визионерството“ на Путин.

XS
SM
MD
LG