Достапни линкови

Мила Србиноска - со љубов кон танцот до европски и светски успеси


Мила Србиноска - со љубов кон танцот до европски и светски успеси
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Мила Србиноска на само 3 години стана државен првак во хип хоп. На 6 години - европска шампионка и трета во свет. Сега има 13 години и медали за над 70 први места добиени на меѓународни натпревари по хип хоп. Нејзина цел е да стане светска шампионка во категорија јуниори. Сака да биде добар пример за помладите од неа и да им го пренесе своето знаење во иднина.

Категории

XS
SM
MD
LG