Достапни линкови

Македонските извозници и косовските такси за увоз


Македонските извозници и косовските такси за увоз
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00

Една година откако Косово воведе царини од сто насто за производите од Србија и Босна и Херцеговина. Профитираа ли од ваквата мерка, македонските извозници?

XS
SM
MD
LG