Достапни линкови

Украина размислува да регрутира осуденици за војната против Русија


Украина размислува да регрутира осуденици за војната против Русија
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Украински шверцер на дрога вели дека повеќе би сакал да биде во војска отколку во затвор. Може да ја добие шанса доколку биде усвоен законот со кој се дозволува регрутирање на осуденици за војната против Русија.

Категории

XS
SM
MD
LG