Достапни линкови

Украински политичар, предизвикувач на тепачки


Украински политичар, предизвикувач на тепачки
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00

Олех Лиашко, екс украински пратеник, има долга историја на инциденти. Во најновиот, од овој месец, на аеродромот во Киев, нападна соработник на украинскиот претседател Зелински, а видеото го постира на Фесбук.

Категории

XS
SM
MD
LG