Достапни линкови

Претседателот херој и кога удира по џебот на граѓаните


Претседателот херој и кога удира по џебот на граѓаните
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:27 0:00

Претседателот на Туркменистан, Гурбангули Бедримухамедов, соопшти крај на бесплатното користење на гас, струја, вода во земјата. Во иднина, ќе се плаќа, а во Народното собрание, за оваа објава, доби овации и подршка.

XS
SM
MD
LG