Достапни линкови

БиХ на Светскиот куп во Русија со копачки за судиите


БиХ на Светскиот куп во Русија со копачки за судиите
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Босна и Херцеговина не се пласира на Светското првенство во фудбал, што ќе се игра во Русија, но се пласираа копачките што ги произведуваат во Босна за Адидас, кои ќе ги носат судиите на натпреварите.

Категории

XS
SM
MD
LG