Достапни линкови

Иранци изразуваат загриженост од нападите врз Израел


Иранци изразуваат загриженост од нападите врз Израел
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

И покрај сцените на славење на толпи луѓе на улиците на Техеран, слушателите на РСЕ во Иран не контактираа за да изразат загриженост за можните последици од масовниот напад на нивната земја врз Израел.

Категории

XS
SM
MD
LG