Достапни линкови

Легни под пијаното и „сè ќе биде ОК“


Легни под пијаното и „сè ќе биде ОК“
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Колин Хагинс, кој е пијано баскер веќе петнаесет години, во пандемискиот карантин свирел без публика,а сега тоа го прави за минувачите во паркот Вашингтон сквер, речиси секојдневно, за како што вели, да им помогне на луѓето да се справат со своите емоции

Категории

XS
SM
MD
LG