Достапни линкови

Мирно изборно утро во скопските општини Карпош и Центар


Мирно изборно утро во скопските општини Карпош и Центар
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Македонските граѓани денеска гласаат на двојни избори – претседателски и парламентарни. Изборното утро помина мирно и без проблеми, забележуваат и граѓаните и претставниците на избрирачките одбори во гласачките места во Карпош и Центар кои ги посети РСЕ.

Категории

XS
SM
MD
LG