Достапни линкови

Хотел од 24 каратно злато во Виетнам


Хотел од 24 каратно злато во Виетнам
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Златна фасада, златен тоалет, златна када, златен прибор за јадење... Во главниот град на Виетна се отвори хотел од 24 каратно злато. Сопственик е компанијата Хоа Бин, која има и фабрика за производство на предмети од злато.

XS
SM
MD
LG