Достапни линкови

Мајстори за гитара без гитара на сцена


Мајстори за гитара без гитара на сцена
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00

Во малиот норвешки град Оулу по 24-ти пат се одржа Светското првенство во свирење воздушна гитара.

XS
SM
MD
LG