Достапни линкови

Млади македонски илузионисти


Млади македонски илузионисти
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

Одат на натпревари како македонска делегација и ги освојуваат првите места. Младите Андреј и Никола веќе ја владеат магијата од блиску. Што имаат да порачаат тие?

XS
SM
MD
LG