Достапни линкови

Закани за опозициските пратеници кои гласаа ЗА, Палмер во Скопје, Санадер осуден за воено профитерство...

Настаните на денот низ фотографии - 22 октомври 2018 година

Вчитај повеќе

XS
SM
MD
LG