Достапни линкови

Доналд Трамп и Македонија


Кампањата за републикански претседателски кандидат во САД ја одбележува контроверзниот Доналд Трамп. Како на него се гледа во Македонија?

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG