Достапни линкови

Шума во фудбалски стадион во Австрија


Шума во фудбалски стадион во Австрија
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Звукот на лисјата од дрвјата ги замени звуците на свирчето од судијата во фудбалски стадион во австрискиот град Клагенфурт. Зошто?

XS
SM
MD
LG