Достапни линкови

Со танцување против коронавирусот


Со танцување против коронавирусот
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Медицинскиот персонал во Иран, во тешки услови се бори со коронавирусот, но духот не ги напушта. Државните медиуми ги споредуваат со војниците од иранско - ирачката војна.

Категории

XS
SM
MD
LG