Достапни линкови

Белград: На вакцина и ваучер од 25 евра во шопинг центар

Во трговски центар во Белград на 6-ти, 7-ми и 8-ми мај се одвива вакцинација против Ковид 19. Првите сто вакцинирани добиваат ваучери за купување во продавниците во трговскиот центар.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG