Достапни линкови

Со Јутјуб видеа до прв сириски паркур тим


Со Јутјуб видеа до прв сириски паркур тим
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Првиот сириски паркур тим воодушевува минувачи во парк со скокање преку пречки и превртувања во воздух. Тие се надеваат дека наскоро ќе можат да го претставуваат тимот и државата на меѓународни натпревари.

XS
SM
MD
LG