Достапни линкови

По полнолетство - Самостојни или со мама и тато?


По полнолетство - Самостојни или со мама и тато?
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:58 0:00

Младите во „Слободоумни“ на Радио Слободна Европа дебатираат: Треба ли и можат ли младите кај нас, по полнолетство, да почнат да живеат одделно од родителите за да се осамостојат? За желбите, предизвиците, пречките...

Категории

XS
SM
MD
LG