Достапни линкови

„Страшно е“ - Жители на Харкив преспиваат во шатори поради страв од бомбардирање


„Страшно е“ - Жители на Харкив преспиваат во шатори поради страв од бомбардирање
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

На многу жители на укринскиот град Харкив им се тешко оштетени домовите, па живеат во шатори поради страв дека нивните станови би можеле да се урнат.

Категории

XS
SM
MD
LG