Достапни линкови

Кои се клучни проблеми на младите и имаат ли партиите решенија?


Кои се клучни проблеми на младите и имаат ли партиите решенија?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Што е најголем проблем за младите во Северна Македонија и колку тие се дел од изборните програми на партиите? Во пресрет на Парламентарните избори, на оваа тема разговаравме со подмладоците на ВМРО-ДПМНЕ, СДСМ и Демократско движење.

Категории

XS
SM
MD
LG