Достапни линкови

Облека од мексикански чили пиперки


Облека од мексикански чили пиперки
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Група мексикански студенти одржа ревија на приватен Универзитет во Мексико Сити, со облека направена од традиционална храна. Идејата е студентите да ги препознаат и направат видливи различните стилови на „урбаните племиња“.

Категории

XS
SM
MD
LG