Достапни линкови

Млади со „старомодно“ хоби


Млади со „старомодно“ хоби
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Иако за некого е можеби старомодно хоби, шиењето станува нов тренд во Британија. Млади луѓе, кои најчесто биле „заглавени“ во нивните домови поради пандемијата и имаат аверзија кон брзата мода, ги користат социјалните медиуми за да споделуваат совети, дизајни и нови модни креации.

Категории

XS
SM
MD
LG