Достапни линкови

Животот на Псај, 10 години по „Гангам стајл“


Животот на Псај, 10 години по „Гангам стајл“
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Десет години откако песната „Гангам стајл“ стана глобален феномен, јужнокорејскиот рапер Псај, вели дека го живее најдобриот дел од животот. Горд е на својот „најголем трофеј“, но и ослободен од притисокот дека треба да го повтори успехот.

Категории

XS
SM
MD
LG