Достапни линкови

Честитки ама и реформи, расте злоупотребата на службената положба, Сиријците се враќаат дома, Прво кино во Саудиска Арабија...

Настаните на денот низ фотографии - 19 април 2018 година.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG