Достапни линкови

Украински војници, вклучително и брачен пар, ја држат линијата во разурнатиот Миколајев

Украинска воена единица, вклучително и брачна двојка и американски доброволец од Детроит, патролираат во областа околу Миколајев во близина на првите борбени линии на регионот Керсон.


Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG