Достапни линкови

Социјални мрежи: Забавно, корисно, но дали е и безбедно?


Социјални мрежи: Забавно, корисно, но дали е и безбедно?
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:08 0:00

Дали сме безбедни на социјалните мрежи, кому да се обратам за злоупотреба на моите податоци на интернет, како да се заштитам... се само дел од прашањата во која дебатираат младите во оваа епизода на „Слободоумни“ на РСЕ

Категории

XS
SM
MD
LG