Достапни линкови

Кои беа „дупките“ во учебната 2021/2022?


Кои беа „дупките“ во учебната 2021/2022?
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:42 0:00

Оваа учебна година заврши со многу забелешки од средношколците. Кој беше најголемиот проблем во учебната 2021/2022? Кај наставниците, кај учениците, во наставната програма? Или кај сите заедно? Токму на оваа тема тројца средношколци дебатираа во „Слободоумни“ на РСЕ

Категории

XS
SM
MD
LG