Достапни линкови

Џепарлак, работа или „тато носи-мама меси“?


Џепарлак, работа или „тато носи-мама меси“?
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:45 0:00

Како младите го трошат џепарлакот? Дали со тоа учат да менаџираат со парите или е полесно по онаа старата „Тато нови - мама меси?“ Дали „џебот“ прави јас меѓу младината? Ова се основните прашања на кои младите дебатираат во најновата епизода на „Слободоумни“ на тема „Умеат ли младите со парите?“

Категории

XS
SM
MD
LG