Достапни линкови

Регионално поврзување на младите за да станат фактор во државата


Регионално поврзување на младите за да станат фактор во државата
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:29 0:00

Додека не се поврземе регионално, нема да можеме да делуваме ниту на државно ниво за да бидеме одлучувачки фактор во државата, велат младите македонски активисти кои во оваа епизода на „Слободоумни“ дебатираат за регионалното поврзување на младите сили

Категории

XS
SM
MD
LG