Достапни линкови

„Никој не може да ја замени мајката“


„Никој не може да ја замени мајката“
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Неколку месеци откако нивната мајка беше убиена во воздушен напад на железничката станица Краматорск во украинскиот регион Доњецк, тринаесетгодишната Катерина и нејзината 8-годишна сестра Јулија сега живеат со нивната тетка и баба во Киев.

Категории

XS
SM
MD
LG