Достапни линкови

Лондочани се возеа во метро во долна облека


Лондочани се возеа во метро во долна облека
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:50 0:00

Група лондончани беа дел од годишното „Возење без панталони во метро“. На 8-ми јануари, тие користеа јавен превоз во долна облека и покрај ниските зимски температури.

Категории

XS
SM
MD
LG