Достапни линкови

Коп: Запрашајте се зошто Путин ви е најомилен политичар?


Коп: Запрашајте се зошто Путин ви е најомилен политичар?
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:02 0:00

Колку повеќе ја „обојувате“ ЕУ во црно, толку повеќе популарноста на личности како Путин ќе расте, предупредува холандскиот амбасадор во земјава. Вели дека виновни за тоа се политичарите, дел од медиумите и невладиниот сектор кои ја обвинуваат ЕУ за долгото чекање на земјава пред вратите на Унијата.

Категории

XS
SM
MD
LG