Достапни линкови

Кинезите кои без гуми за пливање не одат на плажа


Кинезите кои без гуми за пливање не одат на плажа
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:42 0:00

Четирите големи плажи во кинескиот град Квингдао најмногу се користат за вежбање, а во вода локалците најчесто влегуваат со гуми за пливање.

Категории

XS
SM
MD
LG