Достапни линкови

„Ајде да си ги измериме мустаќите“


„Ајде да си ги измериме мустаќите“
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Горди сопственици на обликувани и негувани мустаќи и бради се собраа во баварскиот град Егинг за да ги покажат своите „дела“. Едни се натпреваруваа во интернационална конкуренција на „Брадестата“ Олимпијада, а други на националниот „Брадест“ шампионат.

Категории

XS
SM
MD
LG