Достапни линкови

Анти-ковид вакцина за помлади од 18?


Анти-ковид вакцина за помлади од 18?
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:58 0:00

Младите под 18 години, ако сакаат, можат да се вакцинираат против ковид-19, но до сега одѕивот не е голем. Младите се поделени - од страв до цврста убеденост дека треба да се вакцинираат. Во оваа епизода на Слободоумни дебатираат токму на оваа тема

Категории

XS
SM
MD
LG