Достапни линкови

Се чувствувате ли безбедно на интернет?


Се чувствувате ли безбедно на интернет?
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:08 0:00

Пробиени мејлови, хакиран профил, приватни разговори, интернет булинг, непознати на чет... Што направив? Кому да пријавам? Злоупотребата на интернетот отвори мал милион прашања, поради што младите во најновата епизода на „Слободоумни“ на Радио Слободна Европа дебатираат дали се безбедни на интернет

Категории

XS
SM
MD
LG