Достапни линкови

Скок од авион на 104-годишна падобранка


Скок од авион на 104-годишна падобранка
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:10 0:00

Стоичетиригодишната Американка Дороти Хофнер, можеби наскоро ќе го види своето име во Гинисовата книга на рекорди, како највозрасната падобранка во светот.

Категории

XS
SM
MD
LG