Достапни линкови

Расплакани фанови и гневни инвеститори, откако „BTS“ најавија пауза


Расплакани фанови и гневни инвеститори, откако „BTS“ најавија пауза
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Откако корејската поп сензација „BTS“ на 14. јуни, најави групна пауза, за како што велат, да продолжат со работа на соло проекти, фановите се тажни и шокирани, а инвеститорите во менаџерската компанија која стои зад славните момци ги забележуваат првите загуби.

Категории

XS
SM
MD
LG