Достапни линкови

Биди фит: За здравје или за лајкови?


Биди фит: За здравје или за лајкови?
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:25 0:00

Мартин во 2000-тата бил дебел. Денес тежи исто, но изгледа различно. Тој е фитнес тренер и заедно со сопругата Заза која е фитнес инфлуенсерка, практикуваат здрав живот. Според СЗО, процентот на гојазни млади расте. Мартин и Заза велат дека вежбаат за здравје, но многу млади тоа го прават за лајкови

Категории

XS
SM
MD
LG