Достапни линкови

Проблемите на Балканот пред ЕУ, шанса за Русија


Проблемите на Балканот пред ЕУ, шанса за Русија
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:40 0:00

Секоја балканска земја си има барем по едно политичко камче во чевелот кое мора да се истресе што побрзо за да не се скока на една нога на патот кон ЕУ и НАТО, пат на кој антизападните сили поставуваат сопки, предупредуваат експертите.

Категории

XS
SM
MD
LG