Достапни линкови

Без датум од ЕУ - Балканското оро ќе го водат авторитарни режими


Без датум од ЕУ - Балканското оро ќе го водат авторитарни режими
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:43 0:00

Без датум за преговори за членство во ЕУ, може да активираат 5 политички нагазни мини на Балканот, а со тоа и во Македонија, покажуваат политичките анализи, меѓу кои и онаа на „Фајненшал тајмс“, според која, тоа ќе ги активира и авторитарните режими и недемократските странски влијанија на Балканот.

Категории

XS
SM
MD
LG