Достапни линкови

Старо-новиот ас од ракавот на Кремљ


Старо-новиот ас од ракавот на Кремљ
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:48 0:00

По предупредувањата од странство за руски обиди за мешање во стратешките одлуки на Македонија и регионот, последните десетина дена и од Македонија доаѓа аларм дека Москва на Балканот може да игра на картата „Раздели, па владеј“.

Категории

XS
SM
MD
LG