Достапни линкови

Дали Балканот е политичкиот параван на Москва?


Дали Балканот е политичкиот параван на Москва?
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:44 0:00

Од институтот „Карнеги“ велат дека Балканот е „средство на Москва за одвлекување на внимание од она што го прави Кремљ и средство за остварување влијание“ во големите европски институции.

XS
SM
MD
LG