Достапни линкови

Новости од Кремљ за Западен Балкан?


Новости од Кремљ за Западен Балкан?
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:41 0:00

Додека војната меѓу Русија и Западот станува постудена и од првата студена војна, Македонија и другите земји од Западен Балкан длабоко смрзнуваат политички, чекајќи го следниот чекор од Москва и Брисел, велат политичките аналитичари.

Категории

XS
SM
MD
LG