Достапни линкови

Путин и Западен Балкан - Опортунизам без стратегија


Путин и Западен Балкан - Опортунизам без стратегија
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:42 0:00

Путин е како покерџија кој добил добри карти и знае да ја искористи секоја прилика што ќе му се укаже, вели активистот за човекови права Гари Каспаров, за идната политика на Кремљ во однос на Македонија, Црна Гора, Србија, Косово, БиХ...

Категории

XS
SM
MD
LG